Hakkımızda

      1994 yılından beri İstanbul Büyükçekmece’de yaptığımız kaliteli ve güvenli yapılarla marka olmuş Söğüt İnşaat, yeni projeleriyle konut sektöründe sağlam temellerle ve emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Müşterilerimizin güveni ve memnuniyeti doğrultusunda, sektöründe sürekli büyüyen ve tercih edilen firma olma özelliğini arttırarak sürdürmektedir.


      Söğüt İnşaat, projeleriyle sektöründe çıtayı her zaman en tepede tutarak teknoloji ve tasarımı mükemmel bir uyum içinde müşterilerine sunmaktadır. Bugün konutta güven ve hizmet denildiğinde ilk akla gelen firmalardan olan Söğüt inşaat, yapı sektöründeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek en doğru projelerle hizmetlerini sunmaya devam ediyor.


      30 yıldır özenle ve müşterilerimizin güveniyle inşa edilen Söğüt İnşaat, geçmişin verdiği birikim ve sorumlulukla inşaat sektöründeki standartların gelişmesini desteklemeyi ve ilerletmeyi öncelikli misyonu edinmistir. Tüm bu faktörleri göz önünde bulundurularak güvenilir hizmet, kaliteli inşaat ve huzurlu bir gelecek anlayışıyla yaşam standartlarına katkıda bulunan misyonumuz, aydınlık gelecekteki yerimizin kaynağı olacağı inancını sürekli taşımaktayız.