Misyonumuz

“Bugünden çok daha iyi yarınlar oluşturmak”  için tüm bölgenin sosyal ve kültürel dokusuna uygun, evrensel standartlarda  kalitesi ve güvenilirliği ispatlanmış ; yaşam alanları inşa etmeyi, “Global şirket  bilincinde çalışmayı”, en yüksek mükemmellik seviyesini yakalayarak, rekabetçi, büyüme potansiyelimiz ile değerlerimizi en uygun bir şekilde yönetmeyi, temel prensibi insana ve doğaya saygı olan şirketimiz; birlikte çalışma yaptığımız “kurum ve müşteri” ilişkilerini uyum içerisinde tutarak sektörümüzde hizmet bazında farklılaşmayı ve çevre dostu, depreme dayanıklı ve kaliteden ödün vermeyen konut yapımının yaygınlaştırılmasını amaçlamaktayız.


Söğüt İnşaat olarak müşterilerimizin konforlu ve güvenli barınma ihtiyacının, her koşulda, mevcut şartlara uyumlu bir şekilde karşılanabilmesi ana misyonumuzdur. Müşterilerimizin her ortamdaki barınma ihtiyacını en doğru şekilde karşılamak için varız.


Vizyonumuz

Söğüt İnşaat, her daim gelişmeyi, sahip olduğu standartları sürekli güncellemeyi, her zaman en iyi ve en yeniyi müşterileri ile buluşturarak marka güvenilirliğini en üst seviyede tutmayı hedefler ve bu doğrultuda çalışır. Kalite ve doğru hizmette devamlılık esası ile hareket eden Söğüt İnşaat, sahip olduğu değerler ile vizyonunu besler ve sürekli kendini güncel tutar. Söğüt İnşaat markasını ayakta tutan sahip olduğu ve asla taviz vermediği değerleridir.


Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.